versalka.pl

Strona o aranżacjach, ogrodach i wnętrzach.

Dom

Ponadprzeciętna stylistyka i niezwykła jakość. Te rynny nie tylko ozdobią Twój dom.

Ponadprzeciętna stylistyka i niezwykła jakość. Te rynny nie tylko ozdobią Twój dom.

Systemy odprowadzające wodę z dachu to ważny element konstrukcyjny każdego wznoszonego budynku, dlatego poszukując odpowiedniego systemu rynnowego warto sięgać po najwyższej jakości produkty pozwalające na ich długotrwałe eksploatowanie oraz zapewnienie doskonałej prezentacji całego budynku. Chcąc wybrać wysokiej klasy rozwiązanie warto sprawdzić rewolucję na rynku systemów rynnowych Qstalyo, który powstała z potrzeby kreowania nowych rozwiązań technicznych oraz zamiłowania do estetyki.

Nowoczesne systemy rynnowe – rozwiązane wielu korzyści

Rozwój nowoczesnej architektury spowodował wzrost zainteresowania systemami rynnowymi wpisującymi się w minimalistyczne konstrukcje współczesnych budynków, które najczęściej przyjmują postać geometrycznych brył w stonowanych kolorach. W odpowiedzi na potrzeby klientów marki zaczęły tworzyć rynny i całe systemy rynnowe o wysokiej funkcjonalności i estetycznym designu, takie jak nowoczesny system rynnowy Qstalyo. Łączy on w sobie wysoką jakość z ponadprzeciętną estetyką i korzystną ceną.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy systemów rynnowych, a także obserwacja rynku i potrzeb konsumentów pozwoliły na stworzenie systemu rynnowego Qstalyo doskonale wpisującego się w aktualnie panujące trendy architektoniczne oraz wyróżniającego się swoją ponadczasową, symetryczną stylistyką. Jest to możliwe poprzez stworzenie niemal niewidocznego na elewacji systemu odprowadzającego wodę z dachu, który z powodzeniem będzie spełniał swoje zadanie przez długie lata.

Proponowane systemy rynnowe Qstalyo

Systemy Qstalyo to rozwiązanie dostępne w dwóch wersjach: Qstalyo PRO i Qstalyo MIX-PRO, które wykonane zostały przy zastosowaniu tych samych założeń konstrukcyjnych i odmiennych materiałów. System rynnowy Qstalyo PRO składa się z elementów stalowych. Z kolei Qstalyo MIX-PRO to niestandardowe, ekonomiczne połączenie stali z tworzywem PVC, którego zastosowanie do produkcji pionów spustowych pozwoliło na obniżenie kosztów konstrukcji. Zastosowanie PVC przyniosło także uzyskanie szeregu korzyści w zakresie wysokiej trwałości oraz odporności na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych na elementy składowe systemów.

Systemy rynnowe, a trendy architektoniczne

Nowoczesne systemy rynnowe Qstalyo tworzone przy dbałości o zachowanie minimalistycznego designu doskonale wpisują się w najnowsze trendy architektoniczne. Ich wybór to gwarancja stworzenia prostej, symetrycznej i opartej na prostokątnych kształtach kompozycji, która świetnie prezentuje się zarówno w połączeniu z tradycyjnymi konstrukcjami z dachem okapowym, jak i z nowoczesnymi budynkami, takimi jak modne stodoły pozbawione okapów. Dodatkowo, zastosowanie w systemach rynnowych haka ukrytego oraz odpływu podwieszanego sprawia, że rynny wtapiają się wizualnie w bryłę budynku i są niemal niewidoczne.

Udostępnij