versalka.pl

Strona o aranżacjach, ogrodach i wnętrzach.

Dom

Odkurzacze dla profesjonalistów, czyli jakie?

Odkurzacze dla profesjonalistów, czyli jakie?

Odkurzacze mają różną moc, co bezpośrednio wpływa na komfort pracy. Czasem nie warto iść na kompromis, tylko zdecydować się na markę dedykowaną dla profesjonalistów. Odkurzacz Karcher to właśnie wybór, którego się nie żałuje. Sprzęt został stworzony z myślą o branży motoryzacyjnej, dlatego charakteryzuje się dużą siłą ssania oraz niezawodnością. Marka wyprodukowała także modele, które przeznaczone są do zadań specjalnych — np. pomogą przepompować wodę lub doczyszczą zabrudzoną posadzkę.

Odkurzacze bateryjne — kiedy na nie postawić?

Odkurzacz Karcher na baterie to model, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Producent zastosował w swoich produktach technologię, która monitoruje rzeczywisty czas pracy. Baterie są bardzo wydajne, dzięki temu odkurzanie jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Ładowarka dołączona do produktu pozwala na szybkie ładowanie. Odkurzacz jest bardzo poręczny i gwarantuje odkurzanie praktycznie w każdym kierunku. Na uwagę zasługują również filtry o dużej powierzchni. Akumulatorowe odkurzacze Karcher sprawdzą się idealnie do czyszczenia samochodu.

Odkurzacz przemysłowy do domu i do warsztatu

Wśród odkurzaczy Karcher są również produkty, które dedykowane są do regularnego i częstego sprzątania. Nieocenione w firmach budowlanych lub wykończeniowych. Odkurzacze mają wydajne filtry, dlatego mogą zbierać pyły, nawet te pochodzące z gładzi i z tynku. Innowacyjne systemy, które zastosował producent, sprawiają, że odkurzacz może działać wydajnie przez cały czas. Filtr może być automatycznie czyszczony, co skutkuje brakiem spadku siły ssania. Szeroki wybór odkurzaczy przemysłowych dostępny jest na stronie https://abexil.pl/pol_m_PROFESJONALNE_Odkurzacze-profesjonalne_Odkurzacze-Karcher-1372.html.

Do sprzątania dużej powierzchni poleca się szczotkowy odkurzacz Karcher. To sprzęt niezwykle łatwy w obsłudze — pozwala szybko i dokładnie sprzątnąć miejsca o dużej powierzchni. Odkurzacze dodatkowo polerują podłogi oraz znakomicie czyszczą wykładziny, prostując ich włosie za pomocą szybko pracujących, obrotowych szczotek.

Innowacyjna szczotka Karcher do cichego odkurzania

Szczotka Karcher do złudzenia przypomina odkurzacz. To gadżet szczególnie doceniany przez świeżo upieczonych rodziców — pracuje cicho i bardzo wydajnie, pozwala posprzątać dom bez budzenia domowników oraz sąsiadów. Sprawdzi się również w hotelach oraz w restauracjach. Szczotka wydajne odkurza również dywany. Ten nietuzinkowy odkurzacz Karcher polecany jest wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, świetnie zastępuje tradycyjną miotłę i usprawnia sprzątanie.

Udostępnij